Elektryk Utrzymania Ruchu
  • Kluczbork
Kluczbork, Kluczbork, Opole Voivodeship, Polska
P.V. Prefabet Kluczbork S.A.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Kluczbork

Twój zakres obowiązków

  • Praca w oparciu o schematy elektryczne.
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania instalacji, wykonywanie modyfikacji i ulepszeń.
  • Konserwacja, naprawa i kontrola maszyn przemysłowych.
  • Uruchomienie instalacji elektrycznych maszyn, kontrola ich funkcjonowania.
  • Bieżące naprawy, usuwanie awarii elektrycznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie.
  • Uprawnienia SEP: E.
  • Doświadczenie 3 lata na podobnym stanowisku.
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – mile widziane.
  • Znajomość elektryki przemysłowej, elektroniki.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Gotowość do pracy w systemie 2 – zmianowym.
  • Dyspozycyjność, samodzielność, zaangażowanie.

To oferujemy

  • Możliwość dołączenia do dobrego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach, które zapewni poczucie bezpieczeństwa Tobie i Twoim bliskim,
  • Karty sportowe, dzięki którym zadbasz o swoje dobre samopoczucie,
  • Atrakcyjny system dodatkowych premii oraz bonusów,
  • Wyjścia integracyjne, Imprezy firmowe - stawiamy na relacje :),
  • Bezpośrednie wsparcie merytoryczne,
  • W pracy stawiamy na możliwość rozwoju naszych pracowników dlatego zapewniamy obszerny plan szkoleniowy.
  • Zapewniamy przyjacielską atmosferę w dynamicznym i mocno zmotywowanym zespole.

Proces rekrutacji odbywa się w następujący sposób:

  • W pierwszym etapie rekrutacji składanie dokumentów aplikacyjnych.
  • W drugim etapie rekrutacji odbywa się rozmowa kwalifikacyjna z kandydatem.
  • Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, którzy prześlą do nas za pośrednictwem portalu (przycisk APLIKUJ) lub dostarczą osobiście kompletne aplikacje zawierające: CV

P.V Prefabet Kluczbork S.A jest działającym od ponad 60 lat, producentem wyrobów betonowych, które mają zastosowanie m.in. w kanalizacji deszczowej i sanitarnej, infrastruktury drogowej, kolejowej, oczyszczania ścieków. P.V Prefabet Kluczbork S.A w trzech funkcjonujących zakładach w Polsce zatrudnia ponad 240 osób. Laureat Prestiżowej Nagrody Złoty Laur za Umiejętności i Kompetencji.

Prosimy o dołączenie klauzuli do CVWyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.V. PREFABET KLUCZBORK SPÓŁKA AKCYJNA moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji prowadzonych przez P.V. PREFABET KLUCZBORK SPÓŁKA AKCYJNA, przez okres 2 lat od dnia przekazania moich danych”.

  • Praca Kluczbork
  • Elektryk Kluczbork
  • Kluczbork - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851