Elektryk utrzymania ruchu
  • Rzeszów, podkarpackie
Rzeszów
Grh Polska
8. 10. 2024

Poszukujemy Elektryka Utrzymania Ruchu do wsparcia naszego zespołu. Jeśli masz doświadczenie w pracy z maszynami i instalacjami elektrycznymi oraz chcesz dołączyć do stabilnej i rozwijającej się firmy, zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Twoje zadania będą obejmować:

• Serwisowanie oraz naprawa maszyn i urządzeń elektrycznych w zakładzie,

• Przeprowadzanie regularnych przeglądów technicznych,

• Diagnozowanie, analiza i usuwanie awarii oraz wdrażanie działań prewencyjnych,

• Podłączanie urządzeń do sieci elektrycznej,

• Dbanie o sprawne funkcjonowanie budynku zakładowego.

Czego od Ciebie oczekujemy:

• Minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

• Uprawnień elektrycznych SEP do 1kV,

• Wykształcenia technicznego,

• Mile widziane dodatkowe uprawnienia lub certyfikaty.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na pełen etat w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00 oraz 14:00-22:00),

• Weekendowe dyżury (dodatkowo płatne) – pod telefonem, przyjazd do zakładu wyłącznie w razie awarii,

• Dobrowolna możliwość pracy w soboty, również dodatkowo wynagradzana,

• Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,

• Benefity: premia frekwencyjna, karta Multisport, dopłata do posiłków, bony świąteczne, prywatna opieka medyczna oraz darmowe ubezpieczenie na życie.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i szukasz stabilnej pracy w zgranym zespole, wyślij swoje CV.

  • Praca Rzeszów
  • Pracownik utrzymania ruchu Rzeszów
  • Elektryk Rzeszów
  • Technik elektryk Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087