Elektryk utrzymania ruchu
  • Sadkowa góra
elektryk utrzymania ruchu
podkarpackie, Sadkowa góra, Podkarpackie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
15. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz stabilnego zatrudnienia ?

Poszukujemy elektryka maszyn produkcyjnych w okolicach Mielca i Tarnobrzega. Aplikuj!

Oczekujemy

  • wykształcenie kierunkowe
  • wiedza z zakresu eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych
  • uprawnienia eksploatacyjne min. do 1 kV
  • doświadczenie na stanowisku Elektryk
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia ( dodatkowo premia frekwencyjna)
  • pracę w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym po 8h dziennie

Zadania

  • wykonywanie przeglądów elektrycznych urządzeń, usuwanie awarii
  • analiza przyczyn awarii i prowadzenie działań prewencyjnych
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
  • usuwanie bieżących usterek i awarii
  • udział w pracach konserwacyjno – remontowych
  • wdrażanie nowych rozwiązań technicznych w obszarze produkcyjnym i okołoprodukcyjnym

  • Praca podkarpackie
  • Elektryk podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721