Elektryk utrzymania Ruchu
  • Ropczyce
Ropczyce, Ropczyce, Podkarpackie, Polska
Piekarnia Galicyjska sp. z o.o.
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zatrudnię Elektryka Utrzymania Ruchu.
Miejsce pracy: Ropczyce lub Jeżowe; woj. podkarpackie
Opis stanowiska:
- zapewnienie bezawaryjnej i bezpiecznej pracy urządzeń,
konserwacja i
bieżące naprawy.
Wymagania:
- uprawnienia SEP E do 1kV
- mile widziana znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej
- staż pracy minimum 2 lata w dziale utrzymania ruchu, w produkcji ciągłej,
- wykształcenie minimum średnie,
- umiejętność posługiwania się dokumentacją elektryczną,
- umiejętność sprawnego wykonywania działań pod presją czasu oraz umiejętność radzenia sobie
w sytuacjach awaryjnych,
- dyspozycyjność i otwartość na wyzwania techniczne,
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie.

  • Praca Ropczyce
  • Elektryk Ropczyce
  • Ropczyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238