Elektryk utrzymania ruchu
  • Krzepielów, Ciepielówek
lubuskie, Krzepielów, Ciepielówek, lubuskie, Polska
PROMAROL-PLUS SP. Z O.O.
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Prace konserwacyjno-remontowe instalacji elektrycznych
  • Kontrola stanu technicznego instalacji elektrycznych
  • Diagnozowanie uszkodzeń silników elektrycznych
  • Przeprowadzanie okresowych konserwacji

WYMAGANIA

  • Wykształcenie w kierunku elektryk, elektrotechnik
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV
  • Znajomość budowy i eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa pracy przy w rozdzielnicach nN i sN

TO OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Praca lubuskie
  • Elektryk lubuskie
  • Elektryk Ośno Lubuskie
  • lubuskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584