Elektryk UR
  • Zawiercie
Elektryk UR
Zawiercie, Zawiercie, Silesian Voivodeship, Polska
CMC POLAND SP. Z O.O.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymanie sprawności urządzeń dźwigowych
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek (konserwacja, remonty, montaż, prace kontrolno-pomiarowe) w instalacjach elektrycznych, napędach i układach sterowania)
  • Udział w okresowych remontach i przeglądach
  • Udział w projektach wdrożeniowych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej związanej z naprawami oraz przeglądami urządzeń dźwigowych

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie średnie/zawodowe  techniczne o profilu elektrycznym/elektronicznym
  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Elektryka
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych
  • Wiedza specjalistyczna z zakresu zasad działania podstawowych przemysłowych układów sterowania
  • Uprawnienia SEP G1 E do 1 kV
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Rzetelne i odpowiedzialne podejście do zadań
  • Mile widziane – uprawnienia konserwatora suwnic

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do szerokiego katalogu oferowanych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Prywatną opiekę medyczną w programie Medicover, z własną przychodnią przyzakładową dla pracowników i ich rodzin, zlokalizowaną w Zawierciu
  • Dofinansowanie w programie sportowym do karty MultiSport
  • Korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym
  • Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, karty przedpłacone dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja, pożyczki)
  • 1-zmianowy system pracy: poniedziałek- piątek godz. 6.00-14.00
  • Praca od zaraz

  • Praca Zawiercie
  • Elektryk Zawiercie
  • Zawiercie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179