Elektryk/Teletechnik/Automatyk
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Aluvisa Alumbrados Viaros Sociedad Anonima
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Elektryk / Teletechnik / Automatyk
Twój zakres obowiązków:
• Naprawa i konserwacja urządzeń ITS zlokalizowanych przy drogach w woj. śląskim lub mazowieckim
• Montaż urządzeń ITS oraz okablowanie szaf teletechnicznych zgodnie z dokumentacją techniczną i projektową
• Sporządzanie raportów z czynności serwisowych, testów oraz przyłączeń
• Wykonywanie podłączeń elektrycznych
• Wykonywanie testów i uruchomień instalacji
• Tworzenie dokumentacji technicznej
• Raportowanie postępu prac do kierownika projektu
Nasze wymagania
• Wykształcenie min. średnie (elektryk, automatyk lub elektronik)
• Doświadczenie w zawodzie minimum dwa lata
• Dobra znajomość zagadnień elektryki, automatyki oraz elektroniki
• Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej
• Umiejętność czytania i rozumienia schematów elektrycznych
• Mile widziana znajomość języka angielskiego bądź hiszpańskiego
• Uprawnienia SEP do 1 kV lub równoważne, eksploatacja (dozór oraz pomiary punktowane dodatkowo)
• Bardzo dobra organizacja własnej pracy, komunikatywność i wysoka kultura osobista
• Prawo jazdy kat. B minimum dwa lata
• Mile widziana znajomość programu AutoCad/ Visio, pakietu Office, podstaw informatyki
To oferujemy
• Umowę o pracę
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Ambitne zadania, rozwój zawodowy
• Możliwość zdobycia doświadczenia w bardzo ciekawych projektach branży ITS
• Niezbędne narzędzia pracy
O nas
• Aluvisa jest międzynarodową wiodącą firmą w branży ITS realizującą projekty na całym świecie. Głównymi obszarami działalności oddziału w Polsce są inteligentne systemy transportowe, kompleksowe wyposażenie centrów sterowania ruchem, punktów informacji drogowej oraz systemy teleinformatyczne

  • Praca Katowice
  • Automatyk Katowice
  • Integrator automatyki Katowice
  • Elektryk Katowice
  • Technik elektryk Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536