Elektryk / Technik ds. Pomiarów
  • Mysłowice
Mysłowice, Mysłowice, śląskie, Polska
Smart-HR
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie prac modernizacyjnych oraz remontowych na obiektach powyżej 1 kV,
  • Prowadzenie pomiarów rozdzielni ŚN, rozdzielni NN, transformatorów ŚN/NN z wykorzystaniem oprzyrządowania marki Sonel,
  • Realizacja badań i pomiarów na obiektach sieciowych na obszarze woj. śląskiego oraz małopolski,
  • Współpracę z wykwalifikowanym zespołem inżynierów/elektryków,
  • Opracowywanie dokumentacji pomiarowej dotyczącej instalacji elektrycznej,
  • Doskonalenie stosowanych metod pomiarowych i podnoszenie kwalifikacji własnych,
  • Przygotowywanie raportów postępu prac elektrycznych.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (elektryk, elektromonter, elektromechanik, technik ds. pomiarów),
  • Znajomości narzędzi pomiarowych,
  • Wykształcenia kierunkowego,
  • Znajomości schematów elektrycznych,
  • Uprawnienia SEP powyżej 1 kV
  • Prawo jazdy kat. B2 (sporadyczne wyjazdy w okolicy do 100 km),
  • Posiadania uprawnień pomiarowych oraz PPN - co będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane:

  • Uprawnienia na prowadzenie pojazdów: zwyżka, koparka.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w siedzibie firmy, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30- 15:30 lub elastycznie w zależności od potrzeb kandydata,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.

Wymagania

Dla naszego klienta – firmy działającej w branży elektroenergetycznej zajmującego się przeprowadzaniem remontów, modernizacją oraz pomiarami rozdzielni ŚN, rozdzielni NN, transformatorów ŚN/NN, świadczącej usługi zarówno dla zakładów przemysłowych jak i obiektów mieszkalnych oraz biurowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

  • Praca Mysłowice
  • Elektryk Mysłowice
  • Technik Mysłowice
  • Mysłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536