Elektryk Specjalista w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Zgierz, zgierski, łódzkie
Zgierz
Atlas Sp. z o.o.
5. 3. 2024

 Atlas Sp. z o. o. największy producent chemii budowlanej w Polsce do swojego zakładu zlokalizowanego w Zgierzu poszukuje osoby na stanowisko Elektryk Specjalista w Dziale Utrzymania Ruchu.

Zakres obowiązków:

  • identyfikacja, diagnostyka i usuwanie awarii linii technologicznych, maszyn i urządzeń

  • bieżąca kontrola pracy i stanu technicznego maszyn produkcyjnych, zapewnienie ciągłości produkcji

  • analizowanie przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących źródło problemu

  • remonty, naprawy i konserwacje linii technologicznych, maszyn i urządzeń

  • opracowywanie i wdrożenie procedur oraz instrukcji

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej automatyki

  • usprawnienia i optymalizacje systemów automatyki

  • udział w modernizacji i instalacji nowych maszyn, urządzeń i linii technologicznych

Nasze wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • wykształcenie średnie techniczne (elektryk, elektronik, automatyk)

  • uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych dla grupy 1

  • wiedza techniczna z zakresu automatyki przemysłowej, pneumatyki, elektrotechniki

  • znajomość (diagnostyka, programowanie) sterowników PLC

  • umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet socjalny

  • karta sportowa

  • dofinansowanie do posiłków

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej

  • program poleceń pracowniczych

  • Praca Zgierz
  • Elektryk Zgierz
  • Zgierz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315