Elektryk - Serwisant* Umowa o pracę* Bezpośrednie zatrudnienie
  • Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Naprawy, wymianę i obsługę urządzeń oraz podzespołów w taborze kolejowym.
  • Odczytywanie schematów elektrycznych oraz korzystanie z dokumentacji technicznej.
  • Obsługę aparatury kontrolno-pomiarowej oraz narzędzi.
  • Pracę zarówno na miejscu, jak i w delegacjach.
  • Wykonywanie pracy na podstawie schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

WYMAGANIA:
  • Doświadczenia zawodowego na stanowisku elektromontera, elektronika, elektryka lub elektromechanika.
  • Posiadania uprawnień SEP powyżej 1 kV.
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych i posługiwania się dokumentacją techniczną.
  • Umiejętności obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej oraz narzędzi.
  • Posiadania prawa jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę.
  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy.
  • Wynagrodzenie w wysokości 36-43 zł brutto za godzinę.
  • Pracę w godzinach od 7:00 do 15:00.
  • Wykonywanie pracy zarówno na miejscu, jak i w delegacjach na terenie Polski.

Zapraszamy również osoby zza granicy

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość " Serwisant" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Serwisant Mińsk Mazowiecki
  • Elektryk Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448