Elektryk/Serwisant - praca w delegacji
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Elektryka/Serwisanta

Miejsce pracy: Praca wyjazdowa na terenie całej Polski

Zadania:

  • Badanie i usuwanie przyczyn awarii maszyn pod kątem elektrycznym
  • Instalacja nowych maszyn u Klientów
  • Sporządzanie raportów technicznych

Wymagania:

  • Wiedza oraz praktyczne umiejętności dotyczące elektryki/elektroniki
  • Uprawnienia SEP
  • Umiejętność odczytywania schematów elektrycznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego

Godziny pracy:

  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Występują delegacje od 1-5 dni roboczych (samochód służbowy do stałej dyspozycji oraz karta firmowa)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • System premiowy
  • Samochód służbowy oraz telefon do użytku prywatnego
  • Szkolenie wdrożeniowe

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Katowice
  • Serwisant Katowice
  • Elektryk Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Technik elektryk Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448