Elektryk - serwisant maszyn górniczych
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
1. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Prowadzenie prac serwisowych i konserwacyjnych maszyn górniczych pod ziemią
  • Udział w pracach modernizacyjnych i wprowadzaniu modyfikacji

Wymagania:

  • Wykształcenie o kierunku elektryk, elektronik lub automatyk
  • Doświadczenie w naprawianiu urządzeń przemysłowych
  • Podstawowa umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Uprawnienia SEP
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i dodatki
  • Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego
  • Pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta Multisport

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Tychy
  • Serwisant Tychy
  • Elektryk Tychy
  • Technik elektryk Tychy
  • Operator maszyn Tychy
  • Operator maszyn budowlanych Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075