Elektryk przemysłowy z j. niemieckim, Niemcy, liczne dodatki do wypłaty
  • Ostrołęka
Ostrołęka, Ostrołęka, Polska
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Niemiecka firma szuka elektryka przemysłowego.

Miejsce pracy: Niemcy, szczególnie południowa część

Stawka: 15,06 € brutto/h.

Zadania:

  • Konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych,
  • Przeciąganie, etykietowanie i podłączanie kabli,
  • Budowa trasy kablowej,
  • Umiejętność czytania rysunków i praca zgodnie z planami/rysunkami,
  • Łączenie przewodów w szafach sterowniczych i urządzeniach,
  • Praca w fabrykach i środowiskach petrochemicznych,
  • Mocowanie kabli za pomocą specjalnych połączeń śrubowych.

Gwarantujemy niemiecką umowę o pracę, zakwaterowanie, pracę od poniedziałku do piątku, liczne dodatki – premia na start - 100 €, dodatek na posiłki – 28 € /dzień roboczy, dodatek na narzędzia – 1 € /dzień roboczy, dodatek na podróże do domu – 100 €/miesiąc, dodatek za dojazd do pracy – 0,23 € za kilometr przejechany między miejscem zakwaterowania a miejscem pracy i z powrotem.

Wymagamy przynajmniej 3-letniego doświadczenia zawodowego w branży przemysłowej, wiedzy specjalistycznej, znajomości j. niemieckiego, prawa jazdy kategorii B.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Elektryk przemysłowy” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

  • Praca Ostrołęka
  • Elektryk Ostrołęka
  • Ostrołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448