Elektryk przemysłowy z doświadczeniem w kierowaniu zespołem
  • Holandia
pomorskie, Holandia, pomorskie, Polska
Grupa590 Sp. z o.o.
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na projektach budowlanych GC Energy, poszukujemy osób na stanowisko: Supervisor elektryczny.

Miejsce pracy:

  • Holandia, Rotterdam (budowa rafinerii) lub,
  • Włochy, Ostiglia (budowa bloku energetycznego w elektrowni gazowo parowej)

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę,
  • zakwaterowanie oraz dojazdy do i z pracy, za które nie płacisz,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie,
  • stałą opiekę koordynatora,

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna LuxMed,
  • ubezpieczenie grupowe NNW,

Obowiązki:

  • realizacja i sprawowanie nadzoru nad progresem i wydajnością robót z zakresu montażu instalacji elektrycznych lub/i AKPiA,
  • organizacja i koordynacja pracy podległych zespołów (brygad, pracowników

    oraz podwykonawców),
  • współpraca z przedstawicielami zleceniodawcy (klienta),
  • analiza dokumentacji technicznej,
  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
  • bieżące raportowanie postępu prac do klienta oraz kierownika robót,

Wymagania

  • wykształcenie techniczne o profilu elektryk, automatyk lub pokrewne,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 6/1,
  • bardzo dobrą znajomością języka angielskiego,
  • aktualnymi uprawnieniami SEP E i D,
  • doświadczenie w kierowaniu robotami i zarządzaniu zespołami pracowników na projektach budowlanych (obiekty przemysłowe).
  • uprawnienia VCA/SCC - mile widzialne

Prezentacja firmy

Grupa590 jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerz...

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 21/08/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 2
Min. doświadczenie: 2 lata Min. wykształcenie: Średnie zawodowe Wynagrodzenie 17 000PLN - 18 500PLN / Monthly (Brutto) Branża / kategoria: Praca Budownictwo / Praca na budowie

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca pomorskie
  • Elektryk Mikołajki Pomorskie
  • Elektryk kujawsko-pomorskie
  • Elektryk Jabłonowo Pomorskie
  • Elektryk Kowalewo Pomorskie
  • Elektryk Drawsko Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567