Elektryk Przemysłowy
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Epcido Sp. z o.o.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres prac:

  • montaż elektryczny i mechaniczny maszyn, sortowników, linii transportowych i produkcyjnych
  • montaż paneli sterowania
  • podłączanie rozdzielni nN
  • instalacje sieciowe LAN
  • system rozdziału mocy
  • instalacje uziemienia
  • koryta kablowe
  • instalacje oświetleniowe i gniazdkowe
  • testowanie i uruchomienie
  • wyjazdy na międzynarodowe projekty

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • uprawnienia SEP lub tożsame
  • kilkuletnie doświadczenie w zawodzie elektryka/automatyka
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • doświadczenie w wykonywaniu prac mechanicznych związanych z montażem elektrycznym, np. przygotowanie i montaż tras kablowych, wiercenie, gwintowanie i pasowanie elementów
  • gotowość do pracy za granicą
  • chęć zdobywania nowych umiejętności w zakresie instalacji przemysłowych
  • odpowiedzialność i zaangażowanie

Mile widziane:

  • uprawnienia na podnośniki, wózki widłowe
  • prawo jazdy kat B
  • doświadczenie w pracy za granicą
  • znajomość budowy i funkcjonowania sieci przemysłowych (Profibus/Profinet)
  • znajomość języków obcych

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i doświadczeniu
  • bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do kuchni i internetu
  • organizację i pokrycie kosztów transportu
  • odzież roboczą oraz wysokiej klasy narzędzia
  • korzystny system rotacyjny – 4/5 tygodni pracy na tydzień wolnego
  • gwarantowane godziny pracy (48-60h tygodniowo)
  • stabilność zatrudnienia, zapewnienie ciągłości zleceń
  • przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów
  • możliwość udziału w ciekawych i różnorodnych projektach zagranicznych
  • bezpłatne kursy i szkolenia branżowe umożliwiające podnoszenie kompetencji zawodowych
  • stałe wsparcie polskojęzycznego brygadzisty oraz pracowników administracyjnych

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

76 956
15 055