Elektryk przemysłowy
  • Nowe Skalmierzyce
Nowe Skalmierzyce, Nowe Skalmierzyce, wielkopolskie, Polska
PUPIL Foods Sp. z o.o.
24. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i instalacja urządzeń elektrycznych na terenie całego zakładu,
  • Wykonywanie okresowych przeglądów urządzeń i instalacji elektrycznych,
  • Wykonywanie bieżących napraw instalacji i urządzeń elektrycznych,
  • Utrzymywanie porządku i czystości na warsztacie elektrycznym, rozdzielniach elektrycznych i pomieszczeniach pozostających pod opieką elektryków,
  • Realizowanie zadań wynikających z funkcjonowania w zakładzie Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Nasze wymagania

  • aktualne uprawnienie
  • doświadczenie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bardzo dobre warunki pracy w nowej, nowoczesnej hali produkcyjnej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca Nowe Skalmierzyce
  • Elektryk Nowe Skalmierzyce
  • Nowe Skalmierzyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544