Elektryk przemysłowy – Praca od zaraz!
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Grupa590 Sp. z o.o.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektryk przemysłowy

Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Lokalizacja: Włochy

Zakres obowiązków:

•montaż i łączenie szaf sterowniczych przemysłowych SN oraz NN,

•układanie instalacji kablowych w trasach oraz kanałach kablowych,

•czytanie schematów elektrycznych i samodzielna praca na ich podstawie,

•podłączanie kabli do rozdzielnic, szaf sterowniczych i urządzeń elektrycznych,

Oferujemy:

•Zakwaterowanie i dojazd na projekt, za które nie płacisz

•Umowę o pracę, która zapewni stabilność zatrudnienia

•Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego NNW dla chętnych

•Szkolenia podnoszące kwalifikacje

•Niezbędne narzędzia i wyposażenie

•Możliwość długofalowej współpracy i rozpoczęcia jej od zaraz

•Prywatną opieką medyczną

Wymagamy:

•Doświadczenie na podobnym stanowisku

Jeśli jesteś chętny oraz masz odpowiednie doświadczenie, aplikuj do nas!

  • Praca Rzeszów
  • Elektryk Rzeszów
  • Technik elektryk Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080