Elektryk - praca od zaraz,
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Adecco Poland Sp. z o.o.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Usuwanie bieżących awarii;
  • Wykonywanie prac kontrolnych i konserwacyjnych;
  • Wykonywanie prac remontowych podczas planowanych przestojów maszyn;
  • Wykonywanie prac pomocniczych na wydziale produkcyjnym;

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe (preferowane średnie techniczne) - kierunek elektryczny, elektroniczny lub pokrewny;
  • Dyspozycyjność - praca w systemie jedno zmianowym a następnie 3-zmianowym (4 brygadowym);
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • Sumienność w wykonywaniu zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole;

OFERUJEMY:
  • Wsparcie i opiekę Koordynatora Adecco na wszystkich etapach rekrutacji i zatrudnienia
  • Pracę w systemie 1 zmianowym od poniedziałku do piątku przez pierwsze 3 miesiące okresu próbnego, następnie przejście na 3 zmiany w systemie 4 brygadowym (zgodnie z harmonogramem)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z wszystkimi świadczeniami
  • Możliwość rozwoju zawodowego - firma oferuje doszkolenie pracowników na stanowisko Elektryka
  • Stabilne zatrudnienie i możliwość szybkiego przejęcia do Klienta na umowę stałą i dodatkowe benefity z tym związane
  • Regularne podwyżki na kolejnych etapach rozwoju w firmie
  • Szkolenia pracowników - Energetyczne oraz do obsługi wózków widłowych i suwnic - możliwość odbycia szkolenia również dla podestów wolnobieżnych przejezdnych
  • Szkolenie dla osób bez doświadczenia

  • Praca Bielsko-Biała
  • Elektryk Bielsko-Biała
  • Technik elektryk Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018