Elektryk - praca obiektowa
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 8. 2024

Interesuje Cię praca na różnych obiektach przemysłowych? Chcesz podróżować po całym świecie a przy okazji zarabiać pieniądze?

To szukamy właśnie Ciebie!

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy jako elektryk w pracach uruchomieniowych na obiektach przemysłowych, a także ważne uprawnienia SEP "E" i czynne prawo jazdy kat. B, nie czekaj zgłoś się już dziś!

Zaaplikuj lub wyślij SMS o treści "EGL PO" na numer podany w ogłoszeniu, a oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.

Miejsce pracy: Gliwice, Brzezinka

Oczekujemy

  • uprawnień SEP do 1 kV eksploatacyjne(dozorowe mile widziane)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej elektrycznej
  • doświadczenia w realizacji prac obiektowych / uruchomieniowych na obiektach w branży przemysłowej
  • wykształcenia o kierunku elektrycznym
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjności do pracy w delegacjach
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - nie jest warunkiem konicznym!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawieumowy o pracę bezpośrednio w firmie(jest możliwość także B2B lub umowy zlecenie - jeśli chcesz)
  • pracę na 1 zmianę(poniedziałek - sobota 7-17)
  • wynagrodzenieuzależnione od posiadanego doświadczenia
  • dodatek za pracę w nadgodzinach, soboty oraz delegacje
  • premie uznaniowe przyznawane co miesiąc
  • pakiet benefitów:dofinansowanie do posiłków w pracy w kwocie 240 zł na miesiąc, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa,system kafeteryjny w kwocie od 60 do 75 zł miesiąc
  • możliwość skorzystania ze szkoleń: pomiary w zakresie SEP, UDT na zwyżki lub wózki widłowe, obsługa E-PLAN
  • pracę od zaraz na na terenie całego kraju oraz zagranicą (cały świat)

Zadania

  • bezpośredni udział w pracach obiektowych przy uruchomieniach maszyn i urządzeń w branży przemysłowej
  • montaż instalacji i urządzeń elektrycznych w kraju i za granicą
  • odpowiedzialność za wykonanie montaży obiektowych zgodnie z określonym harmonogramem prac
  • realizacja zadań wyznaczonych przez bezpośredniego przełożonego

  • Praca Gliwice
  • Elektryk Gliwice
  • Technik elektryk Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192