Elektryk - pomocnik - bez delegacji
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
31. 5. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Kraków
Pracodawca
Dodano
29.05.2024
Numer referencyjny
8765_6989

Firma Budowlano-Usługowa EL-BUD działająca na rzecz znanej Grupy Developerskiej START, która działa na rynku nieruchomości od ponad 40 lat. Zajmująca się budownictwem mieszkaniowym, handlowo-usługowym oraz biurowym, zatrudni pracowników na stanowisko:

Elektryk/Pomocnik

Miejsce pracy: Kraków - praca bez delegacji.

Inwestycje: Obiekty mieszkaniowe

Stawka: pomocnik od 26 do 28 zł netto/h i do weryfikacji kierownika, dla pracownika  z doświadczeniem od 28 do 32 zł netto/h.

Zadania:

  • Montaż instalacji elektrycznych w nowo powstałych obiektach,
  • Prace pomocnicze.

Wymagania:

  • Doświadczenie,
  • Od pomocników doświadczenia w pracy przy elektryce,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV, od pomocników - niekoniecznie,
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach,
  • Umiejętność pracy w zespole, rzetelność i zaangażowanie.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (najpierw okres próbny następnie umowa na czas określony, musimy poznać Twoje umiejętności),
  • Pracę od poniedziałku do piątku - weekendy w razie potrzeby,
  • Zapewnimy odzież, narzędzia jak również potrzebne badania lekarskie,
  • Zatrudnienie od zaraz - docelowo na czas nieokreślony.

Przyjdź i pokaż Nam co potrafisz!

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń pod nr telefonu 537 504 404 lub wyślij swoje CV drogą elektroniczną. Nie odbieram? - napisz sms o treści "Kraków" - oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

  • Praca Kraków
  • Elektryk Kraków
  • Technik elektryk Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080