Elektryk pojazdów - atrakcyjne benefity
  • Bolechowo-Osiedle
wielkopolskie, Bolechowo-Osiedle, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, do działu produkcji poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektryk pojazdów

Miejsce pracy: Bolechowo - Osiedle

Oferujemy:

-umowę o pracę

-pracę w systemie zmianowym 6-14, 15-23

-wolne weekendy

-pakiet benefitów (wczasy pod gruszą, premie świąteczne, dofinansowanie do żłobka, opieki medyczne)

-możliwość przyuczenia/ zapraszamy osoby z małym doświadczeniem

Zadania:

-montaż urządzeń i układów elektrycznych elektronicznych, instalacji HV

-montaż dodatkowych urządzeń systemu informacji pasażerskiej

-montaż i podłączanie: płyt elektrycznych, pulpitu kierowcy, oświetlenia i innych urządzeń elektrycznych w pojeździe.

Wymagania:

-wykształcenie minimum zawodowe, preferowane kierunkowe (elektryka, elektronika, mechatronika automatyka)

-doświadczenie na podobnym stanowisku

-doświadczenie w diagnostyce i elektryce samochodowej mile widziane

-uprawnienia elektryczne do 1kV - mile widziane

-umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca wielkopolskie
  • Elektryk wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567