Elektryk / monter zabezpieczeń
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Systems Alarm
22. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Szanowni Państwo,
W związku z dynamicznym rozwojem firmy Systems Alarm, poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowiska:
• Elektryk
• Monter systemów zabezpieczeń
Zakres obowiązków:
-Instalacja i montaż elementów okablowania
-Serwisowanie systemów, diagnozowanie oraz usuwanie awarii
-Instalacja i konfiguracja systemów sygnalizacji włamania i napadu oraz -systemów kontroli dostępu
-Przygotowanie materiałów, sprzętu i narzędzi do pracy
Wymagania:
-Doświadczenie na w/w stanowiskach
-Znajomość systemów alarmowych oraz monitoringu
-Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
-Pracę zarówno w Polsce, jak i za granicą (Niemcy, Holandia, Szwajcaria, Austria)
-Niezbędne narzędzia do pracy
-Transport i zakwaterowanie
-Elastyczne formy zatrudnienia: umowę zlecenie lub współpracę B2B
-Atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do posiadanego doświadczenia
-Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej i innowacyjnej firmie
Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomość prywatną. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się z nami!
Informacje o firmie:
O Nas
Doświadczenie:
Z dumą prezentujemy nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte głównie na rynkach zachodnich. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla przemysłu, instytucji oraz osób prywatnych. Nasi wykwalifikowani pracownicy mają bogate doświadczenie w montażu instalacji alarmowych, domofonowych, monitoringu, sieci LAN oraz innych instalacji elektrycznych. Dysponujemy niezbędnymi uprawnieniami do wykonywania naszej działalności. Jesteśmy nastawieni na poszukiwanie rozwiązań i chętnie podejmujemy wyzwania. Każdy problem traktujemy jako okazję do znalezienia najlepszego rozwiązania. Nasze elastyczne podejście oraz profesjonalizm przekładają się na usługi najwyższej jakości, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci.
Uczciwość:
Podchodzimy rzetelnie i uczciwie do każdego zlecenia, niezależnie od jego wielkości. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług, aby klienci mieli pewność, że ich inwestycje są dobrze wykorzystane.
Nasza Specjalność
Systemy alarmowe: Oferujemy nowoczesne technologie ochrony domów, firm i instytucji. Nasze usługi obejmują instalację, monitorowanie oraz serwis systemów alarmowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb.
Systemy zabezpieczeń: Proponujemy szeroką gamę rozwiązań, w tym monitoring wizyjny (CCTV) oraz systemy kontroli dostępu, idealne zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw.
Wentylacja i klimatyzacja: Projektujemy, instalujemy i serwisujemy systemy wentylacji i klimatyzacji, zapewniając komfort termiczny oraz wysoką jakość powietrza.
Systemy przeciwpożarowe (PPOŻ): Projektujemy i instalujemy nowoczesne systemy przeciwpożarowe, które szybko reagują na zagrożenia. Oferujemy również regularne przeglądy i konserwacje, zapewniając ciągłą gotowość systemów.
Czym się zajmujemy?:
-Montaż instalacji alarmowych (SSWiM)
-Instalacja monitoringu CCTV
-Systemy kontroli dostępu (SKD)
-Prowadzenie tras kablowych
-Instalacje oświetleniowe
-Modernizacja starych instalacji elektrycznych
-Montaż osprzętu elektrycznego
-Instalacje odgromowe
-Wykonywanie pomiarów elektrycznych
Zapraszamy do współpracy!

  • Praca Katowice
  • Monter Katowice
  • Elektryk Katowice
  • Technik elektryk Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 688
    16 406