ELEKTRYK / MONTER TRAS KABLOWYCH / ŚLUSARZ / POMOCNIK
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Firma Instalacyjna ELEKTRON Sp. z o.o.
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ELEKTRYK

• Budowa instalacji elektrycznych

• Podłączanie szaf sterowniczych

• Podłączanie maszyn i urządzeń

• Dbanie o jakość wykonywanej pracy

• Sporządzanie raportów z wykonanych prac

  • ŚLUSARZ / MONTER TRAS KABLOWYCH / POMOCNIK

• Montaż tras kablowych

• Układanie przewodów w trasach kablowych,

WYMAGANIA:
  • ELEKTRYK

• Umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych

• Zaangażowanie i chęć do pracy

• Samodzielność w działaniu i inicjatywa

• Umiejętność pracy w zespole

• Mile widziane uprawnienia SEP

(dla osób nie posiadających aktualnych uprawnień oferujemy darmową możliwość podnoszenia kwalifikacji)

OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki zatrudnienia;

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i umiejętności

• Ubezpieczenie grupowe

• Bezpłatne przejazdy do pracy

• Bezpłatne zakwaterowanie

• Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności

• Możliwość udziału w kursach i szkoleniach organizowanych przez firmę

• Niezbędne narzędzia do pracy

Dołącz do nas!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na stanowisko w postaci CV z tytułem „Elektryk” / Ślusarz / Elektromonter / Pomocnik na adres e-mail bądź kontakt telefoniczny.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

114 123
20 838