Elektryk - Monter Szaf Sterowniczych
  • Chybie
Chybie, Chybie, Śląskie, Polska
OREX Rotomoulding machines
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prefabrykowanie szaf sterowniczych
  • montaż urządzeń i połączeń elektrycznych na maszynie
  • montaż urządzeń i połączeń elektrycznych w szafach sterowniczych oraz pomiędzy szafami sterowniczymi a aparaturą energetyczną
  • montaż osprzętu i aparatury SN .
  • montaż urządzeń i połączeń elektrycznych w układach rozdzielnic elektrycznych, automatyki.
  • montaż konstrukcji pod aparaturę i urządzenia, wykonywanie tras kablowych, prowadzenie prac konserwatorskich, remontów w zakresie instalacji i aparatury
  • udział w pracach serwisowych.

WYMAGANIA:
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych .
  • uprawnienia SEP.
  • umiejętność posługiwania się elektro narzędziami .
  • znajomość zagadnień związanych z pracą przy urządzeniach elektrycznych.
  • wykształcenie techniczne lub zawodowe

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę .
  • pracę w miłej atmosferze
  • pracę w zespole który chętnie pomaga
  • bardzo dobre warunki socjalne
  • ubezpieczenie grupowe
  • własne miejsce parkingowe
  • wczasy pod gruszą
  • premie frekwencyjną
  • premie zadaniowa

  • Praca Chybie
  • Monter Chybie
  • Elektryk Chybie
  • Chybie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536