Elektryk mobilny
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice + delegacje (w promieniu ok. 150 km)

Oferujemy:

  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z Pracodawcą
  • premię motywacyjną
  • premię uznaniową
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • pakiet sportowy

Zadania:

  • montaż instalacji elektrycznych z zakresu automatyki i robotyki
  • uruchamianie i modernizacja urządzeń i linii elektrycznych
  • wykonywanie prac ślusarskich
  • instalowanie szaf elektrycznych i sterowniczych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne lub zawodowe o profilu elektrycznym
  • wiedza z zakresu elektryki, elektrotechniki i elektroniki
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Gliwice
  • Elektryk Gliwice
  • Technik elektryk Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849