Elektryk/ Mechanik utrzymania ruchu
  • Gierałtowice
Gierałtowice, Gierałtowice, Śląskie, Polska
Protech Sp. z o.o.
23. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy:
Miejsce pracy: Paniówki
Wymagania:
* Ukończona szkoła zawodowa/ średnia techniczna lub studia wyższe na kierunkach technicznych (preferowane: elektryka, automatyka, mechanika, mechatronika lub pokrewne)a
* Teoretyczna wiedza (mile widziana również wiedza praktyczna) i chęć dalszego rozwoju w obszarze elektryki, automatyki/mechaniki
* Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1
Zadania:
* Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
* Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń
* Pomiary parametrów procesów technologicznych
* Prowadzenie dokumentacji technicznej
Oferujemy:
* Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
* Praca w zorganizowanym zespole fajnych ludzi
* Rozwój i zdobywanie nowych umiejętności
Zgłoszenia proszę przesyłać na maila: @
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Protech Sp. z o.o. 44-177 Paniówki, ul. Karola Darwina 44, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

  • Praca Gierałtowice
  • Elektryk Gierałtowice
  • Mechanik Gierałtowice
  • Gierałtowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 738
    16 430