Elektryk, mechanik, mechatronik, automatyk, technik w dziale utrzymanie ruchu
  • Wykroty
elektryk, mechanik, mechatronik, automatyk, technik w dziale utrzymanie ruchu
, Wykroty, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Poszukujemy osób specjalizujących się w mechanice, elektryce i szeroko pojętym dziale utrzymania ruchu. Zdobądź doświadczenie, jeśli zaczynasz swoją drogę lub będąc doświadczoną osobą pozyskaj możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Zapraszamy.

Oczekujemy

  • wykształcenie techniczne (elektryka, mechatronika, mechanika, automatyka i pokrewne)
  • znajomość schematów elektrycznych i mechanicznych orazrysunku technicznego
  • umiejętność pracy indywidualnie i w zespole
  • znajomość sterowników PLC mile widziane
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • własnego dojazdu do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
  • dodatkowe benefity

Zadania

  • diagnostyka, naprawa i konserwacja maszyn produkcyjnych
  • usuwanie awarii elektrycznych, mechanicznych i mechatronicznych
  • prowadzenie planowych przeglądów technicznych
  • modernizacja i optymalizacja maszyn oraz systemów produkcyjnych.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

106 427
20 544