Elektryk / Mechanik do Działu Utrzymania Ruchu
  • Grudziądz
Grudziądz, Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Odlewnia Żeliwa S. i B. Mioduszewscy sp.j.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i systemów elektromechanicznych linii produkcyjnych,

  • diagnostyka uszkodzeń i awarii systemów zasilania i kontroli urządzeń produkcyjnych i infrastruktury technicznej,

  • wykonywanie remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji ,

  • wykonywanie remontów, konserwacji, przeglądów technicznych infrastruktury elektryczne i elektrotechnicznej oraz wyposażenia zakładu,

  • działania prewencyjne w podległym obszarze,

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w działach technicznych,

  • wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe techniczne, elektryczne, energetyczne lub mechatronika,

  • mile widziane aktualne uprawnienia SEP,

  • wiedza w zakresie, elektryki i elektroniki przemysłowej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • skrupulatność i zaangażowanie,

  • wiedza z zakresu sterowania i zasilania napędów eklektycznych

  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych

OFERUJEMY:
  • stabilna praca w nowoczesnej firmie o profilu produkcyjnym,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia i kursy ,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • benefity z ZFŚS

  • Praca Grudziądz
  • Pracownik utrzymania ruchu Grudziądz
  • Kierownik działu personalnego Grudziądz
  • Elektryk Grudziądz
  • Mechanik Grudziądz
  • Technik elektryk Grudziądz
  • Technik mechanik Grudziądz
  • Technik mechanik okrętowy Grudziądz
  • Technik mechanik lotniczy Grudziądz
  • Grudziądz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448