Elektryk / Mechanik AKP
  • Bytom
Bytom, Bytom, śląskie, Polska
GZOG Energy Sp. z o.o.
5. 9. 2024

GZOG Sp. z o.o. działa na rynku gazowniczym od grudnia 2000r. Budujemy oraz modernizujemy stacje CNG, LNG, H2 oraz instalacje przemysłowego przesyłu gazu – głównie stacje redukcyjno-pomiarowe. Prowadzimy także prace antykorozji czynnej i biernej, serwisowe sprężarek gazu i aparatury kontrolno-pomiarowej. Jeżeli chcieliby Państwo rozpocząć lub rozwinąć swoją karierę zawodową w dziedzinach, które realizujemy, zapraszamy do podjęcia u nas zatrudnienia – w nowej siedzibie mieszczącej się w Bytomiu przy ul. Hajdy 3.

KR/08-2024/EM

Obowiązki

  • Montaż, konserwacja, eksploatacja instalacji elektrycznych, linii kablowych n. n. i ś. n., instalacji odgromowych i uziemiających
  • Wykonywanie pomiarów, prefabrykacji rozdzielnic n. n.
  • Obsługa obiektów pod względem elektrycznym
  • Przegląd elektronarzędzi
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całej Polski

Wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe elektryczne - mile widziane średnie techniczne (np. technik elektryk lub pokrewne)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zdobytych kwalifikacji, umiejętności i zaangażowania w pracę
  • Stabilne zatrudnienie – docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Dofinansowanie do uprawnień
  • Szkolenia branżowe i obsługi sprzętu
  • Świadczenia socjalne
  • Prywatna opieka medyczna

  • Praca Bytom
  • Elektryk Bytom
  • Elektryk Bytom Odrzański
  • Mechanik Bytom Odrzański
  • Mechanik Bytom
  • Technik elektryk Bytom
  • Technik mechanik Bytom
  • Technik mechanik okrętowy Bytom
  • Technik mechanik lotniczy Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536