Elektryk - Mechanik | bez doświadczenia | firma produkcyjna
  • Zawadzkie
Zawadzkie, Zawadzkie, opolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn
  • usuwanie awarii maszyn
  • cykliczne przeglądy maszyn, konserwacja maszyn

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym i czterobrygadowym
  • praktyczna wiedza z zakresu elektryki, mechaniki, hydrauliki
  • chęć do poszerzania wiedzy i umiejętności technicznych

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • system premiowy
  • dodatek transportowy
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • dodatki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Zawadzkie
  • Mechanik Zawadzkie
  • Elektryk Zawadzkie
  • Zawadzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179