Elektryk Maszyn
  • Słupsk, pomorskie
Słupsk
DEVROZ Robert Żelewski
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego Elektryka do zespołu w firmie produkcyjnej jednego z liderów rynku. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie, naprawy oraz konserwację instalacji elektrycznych i maszyn produkcyjnych. Jeśli masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie lidera branży, zapraszamy do aplikowania!

Odpowiedzialności:

  • Utrzymanie w sprawności urządzeń elektrycznych na terenie zakładu.
  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji instalacji elektrycznych.
  • Diagnozowanie oraz usuwanie usterek i awarii.
  • Instalacje i montaż sieci elektrycznej.
  • Prowadzenie ewidencji napraw, kalibracji i testów oraz aktualizowanie dokumentacji technicznej.
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu zapewnienia ciągłości produkcji.

Oczekiwania:

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w działaniu.
  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane elektryczne lub pokrewne).
  • Świadectwo kwalifikacyjne E uprawniające do eksploatacji urządzeń i sieci
  • Obsługa komputera MS Office.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznych.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dodatkowe benefity pracownicze, pakiet medyczny, pakiet socjalny, karta multisport, kafeteria MyBenefit.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Długoterminową współpracę i aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Jak aplikować:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: development.rozwoj@gmail.com . W tytule wiadomości prosimy wpisać „Elektryk”.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

  • Praca Słupsk
  • Elektryk słupski
  • Elektryk Słupsk
  • Operator maszyn Słupsk
  • Operator maszyn słupski
  • Technik elektryk Słupsk
  • Operator maszyn budowlanych Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851