Elektryk (m/k)
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, dolnośląskie, Polska
Trenkwalder
13. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • zapewnienie poprawnego funkcjonowania parku maszynowego,
  • wykonywanie bieżących napraw urządzeń i maszyn produkcyjnych,
  • diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki,
  • przeprowadzanie okresowych przeglądów elektrycznych maszyn i urządzeń,
  • udział w pracach wykonywania instalacji elektrycznych maszyn produkcyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • czuwanie nad prawidłowym przebiegiem pracy urządzeń,
  • przestrzeganie wewnętrznych procedur,
  • realizacja zadań w zgodzie z obowiązującymi normami i procedurami jakościowymi,
  • wykonywanie prób po montażu i naprawie instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych oraz dokonywanie oceny ich stanu technicznego,
  • udział w tworzeniu standardów UR.

Wymagania:
  • wykształcenie elektryczne,
  • doświadczenie w dziale technicznym firmy produkcyjnej,
  • znajomość schematów elektrycznych,
  • uprawnienia SEP E1 w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1kV,
  • zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w grupie,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę, odpowiedzialność i rzetelność.

Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z Klientem,
  • system czasu pracy: 2-zmiany,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię frekwencyjną,
  • prywatne ubezpieczenie grupowe na życie,
  • bezpłatny dostęp do platformy z nauką języków obcych,
  • bezpłatny dostęp do platformy z darmowymi e-bookami i audiobookami,
  • bezpłatny dostęp do platformy ze szkoleniami rozwojowymi,
  • system rekomendacji pracowników,
  • dofinansowanie posiłków na firmowej stołówce,
  • siłownię na miejscu,
  • bibliotekę firmową,
  • prywatne ubezpieczenie grupowe na życie.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Elektryk Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544