Elektryk (m/k)
  • Złotoryja
Złotoryja, Złotoryja, dolnośląskie, Polska
Trenkwalder
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • montaż, instalacja i naprawa instalacji elektrycznych (kontenery),
  • układanie przewodów i linii energetycznych,
  • montaż i instalacja urządzeń zgodnie z planami elektrycznymi lub instalacyjnymi, dokumentacją techniczną,
  • wykonywanie przeglądów technicznych,
  • instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • wykonywanie pomiarów, prób po montażu i naprawie instalacji, maszyn, urządzeń elektrycznych oraz dokonywanie oceny ich stanu technicznego.

Wymagania:
  • warunek konieczny: uprawnienia do odbiorów instalacji elektrycznej (D1, E),
  • wykształcenie min. średnie zawodowe o kierunku elektrycznym/elektronicznym,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, rysunku technicznego,
  • minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku związanym z elektryką,
  • uprawnienia SEP E 1 w zakresie eksploatacji i pomiarów elektrycznych,
  • doświadczenie w konserwacji i naprawach instalacji elektrycznych,
  • kreatywność, sumienność, dyspozycyjność, samodzielność,
  • umiejętności komunikacyjne i współpraca w zespole,
  • umiejętności posługiwania się urządzeniami pomiarowymi,
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski i UE (głównie Niemcy),
  • mile widziana znajomość zagadnień pneumatyki, hydrauliki i mechaniki,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, bezpośrednio w firmie Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie,
  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy,
  • pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole,
  • dużą samodzielność w organizacji pracy,
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • pracę w systemie 2-zmianowym.

  • Praca Złotoryja
  • Elektryk Złotoryja
  • Złotoryja - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544