Elektryk, Konserwator, Monter
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
ULTRA VOLTA Sp. z o.o.
30. 7. 2024

Firma ULTRA VOLTA Sp. z o.o. zatrudni do pracy elektryka - teletechnika przy budowach budynków kubaturowych zlokalizowanych na terenie województwa Mazowieckiego. Budowy typu szkoły, placówki medyczne, budynki handlowe, mieszkaniowe. Zajmujemy się również kompleksową konserwacją techniczną obiektów i aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Konserwator - elektryk - teletechnik
Zadania: Budowa nowych instalacji - głównie podłączenia, uruchomienia. Utrzymywanie w ruchu oraz prawidłowym stanie urządzeń elektrycznych. Odpowiedzialność za konserwację i naprawy urządzeń elektrycznych. Usuwanie awarii. Sprawdzanie zgłoszeń usterkowych ze zrealizowanych inwestycji.
Wymagania: Doświadczenie minimum 3 lata pracy w branży. Umiejętności czytania schematów technicznych. Zaangażowania w powierzone obowiązki. Prawo jazdy kat. B.
Mile widziane: Uprawnienia elektryczne SEP 1KV. Doświadczenie z instalacjami teletechnicznymi: SSP, CCTV, KD, LAN, SSWiN Umiejętność programowania central SSP, systemów CCTV.
Oferujemy: Umowę o pracę z wynagrodzeniem dopasowanym do doświadczenia i zaangażowania. Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w branży: elektrycznej, budowlanej, SAP. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Pracę w zgranym zespole. Zapewniamy auto na własne użytkowanie oraz narzędzia pracy. Długotrwałą współpracę.
Praca na terenie Warszawy i najbliższych okolic.

  • Praca Warszawa
  • Monter Warszawa
  • Konserwator Warszawa
  • Elektryk Warszawa
  • Konserwator zabytków Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584