ELEKTRYK (K/M)
  • Żagań
Żagań, Żagań, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
14. 8. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko ELEKTRYK (K/M)

Obowiązki

  • Wykonywanie napraw elektrycznych
  • Wykonywanie okresowych przeglądów, konserwacji oraz modernizacji maszyn i urządzeń, diagnozowanie i usuwanie awarii
  • Utrzymanie linii technologicznej w pełnej sprawności
  • Nadzór nad sprawnością działania maszyn i urządzeń
  • Dbanie o porządek na miejscu pracy

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe w zawodzie elektryka lub pokrewne
  • Atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – w dziale utrzymania ruchu lub na produkcji
  • Uprawnienia SEP – G1 do 1 kV lub powyżej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w grupie i samodzielnie
  • Dbałość o bezpieczeństwo
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów

  • Praca Żagań
  • Elektryk Żagań
  • Żagań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544