Elektryk inżynier- atrakcyjne warunki
  • Nowy Tomyśl
Nowy Tomyśl, Nowy Tomyśl, wielkopolskie, Polska
Ahead Professionals
10. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Ahead Professionals - {{offer.position}

Lokalizacja
Nowy Tomyśl
Pracodawca
Dodano
08.08.2024
Numer referencyjny
EI/20240808/Poznan/ALRY

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie:

    Z nami zarobisz konkurencyjne wynagrodzenie, które odpowiada Twojemu doświadczeniu, oraz będziesz mieć szansę na dodatkowe premie.
  • Stabilne zatrudnienie:

    Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę: 3-miesięczny okres próbny, następnie 12-miesięczna umowa na czas określony, a po tym okresie - umowa na czas nieokreślony.
  • Komfortowe warunki pracy:

    Pracuj w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym wyposażonym w najnowsze technologie i linie produkcyjne.
  • Bogaty pakiet benefitów:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie do studiów oraz nauka angielskiego na koszt firmy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego:

    Bierz udział w specjalistycznych szkoleniach, w tym szkoleniach w Niemczech.
  • System motywacyjny:
  • Premia zespołowa
  • Premia świąteczna
  • Premia wakacyjna
  • Program rekomendacji pracowników
  • Imprezy integracyjne i warsztaty

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i realizacja testów zgodnie z niemieckimi i polskimi wymogami prawnymi dla przenośnych urządzeń elektrycznych: stacjonarnego sprzętu elektrycznego i testów instalacji elektrycznych.
  • Przygotowywanie ocen ryzyka dla sprzętu roboczego zgodnie z niemieckim rozporządzeniem w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz polskim prawem, w tym określanie częstotliwości kontroli, rodzaju kontroli i zakresu kontroli.
  • Przygotowywanie ocen ryzyka dla systemów elektrycznych zgodnie z ArbStättV, DGUV Regulation 3, VDE 0105-100.
  • Wsparcie w zakresie konstrukcji i inżynierii podczas odbioru systemu / specyfikacji / modernizacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektrotechniki lub automatyki.

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektromechaniki, elektryki i mechatroniki.
  • Znajomość języka angielskiego min. B1.
  • Mile widziane: Znajomość programu SAP i znajomość języka niemieckiego.
  • Gotowość pracy częściowo w naszej siedzibie w Niemczech (Kleinheubach) 50% czasu pracy - rozliczane delegacje za wyjazdy.

Nazywam się Aleksandra Rybińska i jestem rekruterem Job Impulse. Zachęcam Cię do zapoznania się z ofertą na którą rekrutuję. Poznaj szczegóły poniżej i jeszcze dziś zaaplikuj. Będę Twoim opiekunem na każdym etapie rekrutacji.

Job Impulse Polska (Job Impulse Polska) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Nowy Tomyśl

  • Praca Nowy Tomyśl
  • Elektryk Nowy Tomyśl
  • Inżynier Nowy Tomyśl
  • Nowy Tomyśl - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544