Elektryk - Instalator
  • Kosakowo
Kosakowo, Kosakowo, Pomorskie, Polska
INSTELTECH Sp. z o. o. Sp.K
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  • Montaż i serwisowanie instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych,
  • Montaż tras kablowych oraz instalacji odgromowych i uziemiających,
  • Montaż instalacji i systemów przeciwpożarowych,
  • Prefabrykacja i montaż rozdzielnic elektrycznych w budynkach,
  • Montaż gniazdek i łączników,
  • Współpraca przy tworzeniu planów instalacyjnych i wykonywanie instalacji zgodnie z projektami,
  • Czytanie i realizacja planów oraz projektów elektrycznych.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność czytania dokumentacji i rysunku technicznego,
  • Motywacja do pracy,
  • Samodzielność,
  • Odpowiedzialność i kultura osobista,
  • Mile widziane wykształcenie min. zawodowe elektryczne,
  • Komunikatywność.

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (dofinansowanie do kursów SEP, szkolenia wewnętrzne),
  • Profesjonalne narzędzia pracy,
  • Przyjazna atmosfera w zespole i wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników,
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Rabaty w firmowym sklepie elektrotechnicznym.

  • Praca Kosakowo
  • Elektryk Kosakowo
  • Kosakowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648