Elektryk - Industrieelektriker
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Balticpersonal GmbH
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

ü Montaż i instalacja systemów i urządzeń elektrycznych, systemów prowadzenia kabli, kabli informacyjnych i energetycznych

ü Konserwacja i testowanie maszyn i systemów

ü Ekspertyza w dziedzinie systemów operacyjnych i sprzętu

ü Przetwarzanie, montaż i łączenie komponentów mechanicznych i urządzeń elektrycznych

ü Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

WYMAGANIA:

ü Ukończone kształcenie zawodowe w zawodzie elektryk, elektro monter i pokrewne

ü Aktualne uprawnienia elektryczne

ü Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - B1 minimum

ü Pożądana jest znajomość technologii elektrycznej, pomiarowej, kontrolnej i regulacyjnej

ü Wymagamy samodzielności i sumienności w pracy

ü Odpowiedzialność osobista, rzetelność i zaangażowanie dopełniają profil kandydata

ü Prawo jazdy kat. B + auto na dojazdy do pracy – mile widziane

OFERUJEMY:

ü Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony na pełen etat w oparciu o układ GVP

ü Stawka początkowa 18,10 € brutto/h + dieta 15,00€ netto za każdy dzień w pracy plus dodatki: nadgodziny, za pracę w nocy, niedziele i święta

ü Świąteczne i wakacyjne premie

ü Pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i społeczne

ü Możliwość pobierania zaliczek

ü Zapewnione zakwaterowanie – koszt 150,00€ miesięcznie

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

109 035
19 836