Elektryk
  • Gliwice
Elektryk
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
BATER Sp. z.o.o.
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Innowacyjna, prężna firma Bater produkująca akumulatory przemysłowe zapewnia duże możliwości rozwoju.

Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i stosuje najnowsze technologie produkcyjne.

Opis stanowiska
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii i usterek w zakresie układów sterowania i sprzętu pomiarowego,
  • optymalizowanie parametrów ustawień maszyn,
  • praktyczna wiedza z zakresu elektroniki, mechaniki oraz automatyki przemysłowej,
  • zapobieganie powstawaniu awarii elektrycznych i układów automatyki,
  • prace konserwacyjne urządzeń elektrycznych.

Wymagania
  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,
  • uprawnienia SEP 1kV G1, E,
  • uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi o napędzie silnikowym,
  • dokładność,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy
  • dobre zarobki,
  • możliwości rozwoju.

  • Praca Gliwice
  • Elektryk Gliwice
  • Technik elektryk Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836