ELEKTRYK
  • Leszno
ELEKTRYK
Leszno, Spółdzielcza 12, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
6. 8. 2024
od 5 550 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- prowadzenie czynności eksploatacyjnych, konserwacji, napraw, usuwania awarii urządzeń i instalacji elektrycznej niskiego napięcia,
- prowadzenie czynności eksploatacyjnych instalacji elektroenergetycznej średniego napięcia,
- kontrola pracy instalacji i urządzeń elektroenergetycznych zespołu kogeneracyjnego,
-monitorowanie pracy aparatury kontrolno-pomiarowej (akp) i elementów wykonawczych automatyki przemysłowej.
Podstawowy zakres obowiązków:
- przegląd i konserwacja instalacji i urządzeń elektroenergetycznych,
- kontrola pracy układów regulacji i akp oraz liczników ciepła,
- przeglądy i konserwacja układów regulacji i aparatury kontrolno-pomiarowej,
- montaż instalacji i urządzeń akp, próby pomontażowe, dobór nastaw,
- praca w systemie pięciobrygadowym, trzyzmianowym.

Inne wymagania
- doświadczenie w pracy na stanowisku; elektryk lub automatyk,
- umiejętności czytania i analizowania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych,
- zdolność do pracy na wysokości,
- mile widziane świadectwo kwalifikacyjne grupy 1 E w zakresie eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych,
- gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji,
- podstawowa znajomość obsługi komputera,
- prawo jazdy kat. B.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
trzy zmiany

  • Praca Leszno
  • Elektryk Leszno
  • Leszno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584