Elektryk
  • Zabrze
Elektryk
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
MOLTTON
21. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • wykonywanie pomiarów elektrycznych instalacji maszyn i obiektu
  • utrzymywanie technicznej sprawności linii produkcyjnej, maszyn i urządzeń na terenie całego zakładu (realizacja przeglądów okresowych, prowadzenie napraw, prac remontowych
    i konserwacyjnych)
  • monitorowanie stanu technicznego linii, maszyn i urządzeń produkcyjnych, oraz optymalizacja ich wydajności
  • zapobieganie, diagnozowanie i usuwanie przyczyn usterek
  • definiowanie materiałów technicznych oraz części zamiennych niezbędnych do prowadzenia
    w/w prac
  • udział w tworzeniu standardów UR w zakresie definiowanym przez przełożonych i określonych
    w procedurach i regulacjach obowiązujących w zakładzie pracy

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne - elektryka, elektromechanika, automatyka lub robotyka, mechatronika
  • uprawnienia energetyczne (w tym pomiarowe)
  • doświadczenie w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń
  • umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej (w tym schematów elektrycznych)
  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii oraz szybka analiza sytuacji
  • odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracy
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • prace w stabilnie ugruntowanej firmie
  • możliwość rozwoju

  • Praca Zabrze
  • Elektryk Zabrze
  • Technik elektryk Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026