Elektryk
  • Gdańsk
Elektryk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Abakus Personal GmbH & Co. KG
9. 10. 2024

abakus Personal GmbH & Co KG jest niemiecką agencją pracy z siedzibą w Fuldzie, która od 25 lat działa na niemieckim rynku pracy. Skupiamy się na zleceniach długoterminowych do których poszukujemy fachowców na terenie Polski. Decydując się na kontakt z nami, możecie Państwo liczyć na profesjonalną pomoc w całym procesie rekrutacyjnym. Dzięki naszemu doświadczeniu wprowadzimy Państwa bez przeszkód na niemiecki rynek pracy. Obecnie poszukujemy fachowców z zakresu Elektyki do południowych niemiec

Elektryk

Obowiązki

  • Montaż instalacji elektrycznych
  • Układanie kabli i przewodów w ścianach, sufitach lub podłogach.
  • Montaż puszek elektrycznych, rozdzielni oraz gniazd i włączników.
  • Instalacja oświetlenia oraz urządzeń elektrycznych.

Tego oczekujemy

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu A2
  • wykształcenie w kierunku elektrycznym
  • doświadczenie w zawodzie
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód (mile widziane)

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 2480 € netto (od 15,68 Brutto + 32 Euro diety) dziennej
  • Bezpłatne oraz w pełni wyposażone zakwaterowanie jednoosobowe
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zeitkonto wedle uznania pracownika
  • Odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
  • Świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, składki emerytalne, Kindergeld, płatny urlop, dodatki urlopowe i świąteczne itp)
  • Bonus powitalny w wysokości 50 €
  • 200 € premii po przepracowaniu pierwszego miesiąca
  • Opiekę koordynatora polsko języcznego

  • CV należy składać poprzez przycisk aplikuj
  • Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerami telefonów:
  • Tel. +491754145320 lub 0048 726 330 733

  • Praca Gdańsk
  • Elektryk gdański
  • Elektryk Starogard Gdański
  • Elektryk Nowy Dwór Gdański
  • Elektryk Pruszcz Gdański
  • Elektryk Gdańsk
  • Technik elektryk Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087