Elektryk, Elektronik zmianowy
  • Kostrzyn nad Odrą
Kostrzyn nad Odrą, Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie, Polska
Arctic Paper Kostrzyn S.A.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych,

  • przeprowadzanie napraw i remontów instalacji elektrycznych,

  • przeprowadzanie pomiarów elektrycznych.

WYMAGANIA:
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
  • średniomiesięczne wynagrodzenie brutto na start w systemie 4-brygadowym: od 8180,00 zł (zarobki zawierają wynagrodzenie zasadnicze + dodatki za pracę zmianową i premie regulaminowe). Płaca zasadnicza zależy od kompetencji kandydata

  • stabilną i stałą pracę w oparciu o umowę o pracę,

  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego,

  • wdrożenie pod okiem opiekuna i przyjazną atmosferę pracy,

  • pakiet benefitów (opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),

  • dofinansowanie posiłków.

  • Praca Kostrzyn nad Odrą
  • Elektryk Kostrzyn nad Odrą
  • Kostrzyn nad Odrą - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045