Elektryk-elektronik MAN
  • Starachowice
Starachowice, Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 3. 2024

Szukasz pierwszej pracy albo masz już doświadczenie w branży produkcyjnej i chcesz pracować w rekomendowanej firmie w Starachowicach?Dołącz już dziś do Randstad iaplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści "ELEKTRYK-ELEKTRONIK", a my do Ciebie oddzwonimy i porozmawiamy o szczegółach.

Oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży produkcyjnej,
  • wykształcenia minimum zawodowego , (preferowana motoryzacja),
  • bardzo dobrej znajomość rysunku technicznego (czytanie schematów elektrycznych)
  • uprawnienia SEP do 1kV będą dodatkowym atutem
  • zdolności manualnych,
  • gotowości do ciągłego poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności
  • samodzielności w działaniu i zorientowanie na optymalizację
  • gotowości do pracy zmianowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie 5160 zł brutto oraz pakiet dodatków finansowych (premia regulaminowa, dodatek technologiczny)
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • ciepły bezpłatny posiłek w trakcie pracy
  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • możliwość wypracowania płatnych nadgodzin

Zadania

  • montaż urządzeń elektronicznych i sprawdzanie funkcji elektrycznych
  • programowanie sterowników, systemów video, bramek liczących etc.
  • diagnostykę
  • rozwiązywanie problemów powstających w procesie produkcji
  • współpraca z Działem Przygotowania i Planowania produkcji, Konstrukcji, Jakości, Logistyki
  • optymalizację procesów w zakresie diagnostyki oraz montażu urządzeń elektronicznych

  • Praca Starachowice
  • Elektryk Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179