Elektryk/Elektromonter - polska umowa - praca na terenie Niemiec
  • Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry, Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prace w zakresie związanym z wykonywaniem instalacji elektrycznych w obiektach prywatnych, przemysłowych, użyteczności publicznej, sklepach i hotelach,
  • Montaż gniazd elektrycznych, lamp, biały montaż oraz instalacje niskoprądowe.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe jako elektryk,
  • Kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych- możliwość przyjęcia do pracy jako pomocnik elektromontera i douczenie,
  • Aktualne uprawnienia SEP,
  • Dokładność oraz poważne podejście do samodzielnej pracy.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracy na czas określony w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne zarobki i możliwość rozwoju,
  • Transport dla każdej ekipy samochodem służbowym na wspólne miejsce zamieszkania,
  • Darmowe zakwaterowanie w komfortowych pokojach dwuosobowych blisko miejsca pracy,
  • Prace w systemie 4/1 lub 5/1, w zależności od miesiąca ale nie wcześniej niż po przepracowaniu pełnego miesiąca,
  • Od 50 do 60 godzin tygodniowo, soboty pracujące,
  • Wynagrodzenie płatne z Umowy Polskiej na konto złotówkowego do 10- go dnia każdego miesiąca, druga płatność wynagrodzenia na konto walutowe- euro, do 20-go każdego miesiąca na podstawie delegacji,
  • Narzędzia renomowanych marek.

  • Praca Tarnowskie Góry
  • Elektromonter Tarnowskie Góry
  • Elektryk Tarnowskie Góry
  • Tarnowskie Góry - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851