Elektryk, Elektromonter, Niemcy, montaż oświetleń
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Electro Ship Service & Production
17. 7. 2024

Firma Electro Ship Service powstała w 2014 roku. Początkiem naszej działalności były usługi elektryczne dla przemysłu stoczniowego w Skandynawii i Polsce. Dzięki ciągłemu rozwojowi firma poszerzyła zakres swojej działalności o branżę lądową zarówno w Polsce, jak i na całym Świecie. W chwili obecnej nasi pracownicy realizują projekty w takich krajach jak: Niemcy, Izrael, Chorwacja, Francja czy Norwegia. Elektromonter
Obowiązki:
-do głównnych obowiązków należy -montaż oświetleń i głosników na jednostce pływającej,
Nasze wymagania:
-gotowość do szybkiego wyjazdu,
-doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
-aktualne uprawnienia SEP,
-znajomość języka angielskiego,
Oferujemy:
-zatrudnienie - b2b/ własna działalność/ A1
-zakwaterowanie,
-transport z Gdańska,
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-rotacja 4/1, długoterminowy projekt
Osoby zainteresowane proszę o kontakt, tel : 797 972 076

  • Praca Gdańsk
  • Elektromonter Gdańsk
  • Elektromonter Pruszcz Gdański
  • Elektromonter Nowy Dwór Gdański
  • Elektromonter Starogard Gdański
  • Elektromonter gdański
  • Elektryk Starogard Gdański
  • Elektryk Nowy Dwór Gdański
  • Elektryk Pruszcz Gdański
  • Elektryk Gdańsk
  • Elektryk gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536