Elektryk/Elektromonter/Mechatronik, Pomocnik (z doświadczeniem)
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Na czym polega praca:

  • Montaż, podłączenie i serwis urządzeń,
  • Układanie kabli, tras kablowych,
  • Okablowanie rozdzielnic/skrzynek elektrycznych,
  • Montaż/demontaż liczników oraz innych urządzeń pomiarowych.

WYMAGANIA:

Jakie wymaganie firmy:

  • Komunikatywny j. niemiecki do zrozumienia poleceń w pracy,
  • Prawo jazdy kat. B + samochód,
  • Doświadczenie w branży elektrycznej i elektromechanicznej,
  • Odpowiednie wykształcenie w kierunku elektrycznym.

OFERUJEMY:

Co możemy Ci zaoferować:

  • Współpracę w stabilnej firmie opartą na niemieckiej umowie o pracę,
  • Diety – 36 euro dziennie,
  • Pomóc z zakwaterowaniem, ale opłata jest po stronie pracownika,
  • Bank godzin, gdzie trafiają nadgodziny,
  • Elastyczny grafik pracy,
  • Zjazdy do Polski do ustalenia z szefem,
  • Płatny urlop za 25 dni (w pierwszym roku, od drugiego roku – opłata za 30 dni),
  • Premie urlopowe i świąteczne,
  • Nowoczesną odzież roboczą i narzędzia.

Dodatkowa ważna informacja:

Zwrot kosztów za paliwo – 0,25 €/km (od granicy do miejsca pracy). Możesz zajrzeć do nas na stronę i zapoznać się z naszą firmą.

Zadzwoń lub wyślij SMS / WhatsApp o treści „elektryk MT” – oddzwonię

tel. 533 026 236 / 502 267 530

Nie dodzwoniłeś się? To nie koniec świata!

Napisz wiadomość w formie SMS lub WhatsApp, odpowiemy na pytania.

Pracujemy do 16, po 16 TYLKO sms, nikt nie odbiera.

  • Praca Poznań
  • Mechatronik Poznań
  • Elektromonter Poznań
  • Elektryk Poznań
  • Elektromonter pomiarów Poznań
  • Technik elektryk Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551