Elektryk - Elektromonter - Konserwator - jedna zmiana
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
1. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się projektowaniem, budową i modernizacją sygnalizacji świetlnych zatrudni pracowników na stanowisko:

Elektromonter/Konserwator

Miejsce pracy: Warszawa

Stawka: 25,50 netto/h

Zadania:

-         Naprawa i konserwacja urządzeń sygnalizacji świetlnych,

-         Uruchamianie nowych instalacji,

-         Konserwacja oświetlenia ulicznego,

-         Pomoc na budowach.

Wymagania

-         Uprawnienia SEP do 1 kV,

-         Prawo jazdy kat. B,

-         Doświadczenie - mile widziane choć nie wymagane,

-         Sprawność fizyczna i umiejętność pracy w grupie.

Gwarantujemy:

-         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – bezpośrednio w firmie,

-         Pracę od poniedziałku do piątku – jedna zmiana (6-14),

-         Dodatkowe możliwe ubezpieczenie na zdrowie,

-         Miłą atmosferę pracy,

-         Odzież ochronną,

-         Auta służbowe,

-         Premie.

  • Praca Warszawa
  • Konserwator Warszawa
  • Elektromonter Warszawa
  • Elektryk Warszawa
  • Konserwator zabytków Warszawa
  • Elektromonter pomiarów Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532