Elektryk/elektromonter
  • Suchy Las
Suchy Las, Suchy Las, Wielkopolskie, Polska
TDC POLSKA sp. z o.o.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompleksowy montaż instalacji elektrycznych;

  • układanie okablowania strukturalnego oraz elektrycznego;

  • montaż osprzętu elektrycznego;

  • wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne- mile widziane;

  • prawo jazdy kat. B- warunek konieczny;

  • wiedza ogólna techniczna i elektroniczna- mile widziane;

  • uczciwość, sumienność, obowiązkowość;

  • umiejętność samodzielnej pracy;

  • gotowość do wyjazdów służbowych w Polsce i za granicą od poniedziałku do piątku.

OFERUJEMY:
  • interesującą pracę w młodym, prężnym zespole;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/B2B;

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

  • Praca Suchy Las
  • Elektromonter Suchy Las
  • Elektryk Suchy Las
  • Suchy Las - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584