Elektryk - Elektromonter
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
PHU MARPOR Marcin Porwicki
14. 7. 2024

Wraz z rozwojem firmy, poszukujemy elektryków i elektromonterów.
Wykonujemy prace w zakresie elektryki przemysłowej i budowlanej.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Wykonywanie instalacji elektrycznych w spółdzielniach mieszkaniowych, wspólnotach oraz domach jednorodzinnych. Prace polegają na montażu instalacji natynkowej, podtynkowej, teletechnicznej, antenowej, alarmowej oraz na montażu osprzętu: gniazd, łączników, lamp, itp.
• Montaż i podłączenie rozdzielnic elektrycznych,
• Prawo jazdy kat. B
CENIMY:
• Punktualność
• Dyspozycyjność
• Odpowiedzialność
• Rzetelność w realizowaniu powierzonych prac
• Umiejętność pracy w zespole
• Poczucie odpowiedzialności, dbanie o powierzone mienie firmy (narzędzia, samochód itd.),
OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku,
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - ustalane podczas rozmowy rekrutacyjnej
• Prestiżowe wyzwania realizacyjne,
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
• Miłą atmosferę w firmie oraz wsparcie drużynowe w pracy,
• Możliwość zwrotu kosztów dojazdu w sytuacji dalekiego zamieszkania lub możliwość organizacji transportu przy większej ilości osób z jednej okolicy
Praca na terenie Trójmiasta !!!

  • Praca Gdynia
  • Elektromonter Gdynia
  • Elektryk Gdynia
  • Elektromonter pomiarów Gdynia
  • Technik elektryk Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941